Spotkanie ze złotem przy winie

 

W ubiegłą sobotę przed meczem LOTOSU Trefla Gdańsk z Indykpolem AZS Olsztyn miało miejsce kolejne ”Spotkanie ze złotem przy winie” zorganizowane przez Stowarzyszenie Trefl Pomorze wraz z Mennicą Wrocławską i  Kaap Vino.

Nasi Członkowie wraz z gospodarzami lóż w ERGO ARENA, mogli porozmawiać o złocie wraz z przedstawicielami Mennicy Wrocławskiej. Natomiast o degustację niezwykłych afrykańskich win zadbała firma Kaap Vino, będąca importerem wina z RPA. Natomiast już podczas samego meczu, uczestnicy naszego wydarzenia mieli okazję spróbować świeżo parzonych kaw od firmy Baltica.

Główna część spotkania odbyła się przed meczem w sali konferencyjnej w ERGO ARENA. Goście po raz kolejny mieli okazję posłuchać o niezwykłym kruszcu jakim jest złoto oraz
o możliwych efektach inwestycji w niego. To wszystko za sprawą Mennicy Wrocławskiej, którą reprezentowała przedstawicielka Grupy Goldenmark Pani  Alicja Szczypińska. W kolejnej części spotkania kubki smakowe uczestników mogły doświadczyć trzech niepowtarzalnych smaków win afrykańskich, począwszy od delikatnego wina białego, poprzez wino z nutą jaśminu, kończąc na wyrazistym smaku czerwonego wina.  Po zakończeniu degustacji uczestnicy wydarzenia zostali zaproszeniu do loży Trefla S.A., gdzie czekały na nich świeżo parzone kawy od  firmy Baltica, jednego z Członków Stowarzyszenia Trefl Pomorze.