Stary Browar Kościerzyna w Stowarzyszeniu Trefl Pomorze

 

W gronie Członków Stowarzyszenia Trefl Pomorze serdecznie witamy Stary Browar Kościerzyna. Oficjalne podpisanie umowy o współpracy miało miejsce podczas  spotkania siatkarzy Trefla Gdańsk z GKS Katowice w ERGO ARENIE. 

Spotkanie inaugurujące siatkarski sezon 2018/2019 w ERGO ARENIE trzymało w napięciu do ostatniego z pięciu setów. Ostatecznie zawodnicy Trefla Gdańsk udanie zakończyli ten pojedynek pokonując GKS Katowice 3-2. W trakcie meczu w loży Trefla odbyło się oficjalne podpisanie umowy członkowskiej między Starym Browarem Kościerzyna i Stowarzyszeniem Trefl Pomorze.  

Współpraca jest kolejnym krokiem budującym współpracę między Stowarzyszeniem Trefl Pomorze i klubami Trefla, a firmami z Pomorza. 

Stary Browar Kościerzyna łączy ponad 160 letnią historię i tradycję z nowoczesną technologią, to miejsce produkcji prawdziwego złotego trunku. Naszą ambicją i pragnieniem jest, by doświadczenie wraz z  tradycją w warzeniu piwa w połączeniu z umiejętnościami oraz pasją naszego piwowara owocowały zawsze najwyższą i powtarzalną jakością.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.starybrowarkoscierzyna.pl/pl

 

fot. Wojciech Figurski / 058sport.pl