Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze, w ramach wspólnej inicjatywy AKTYWNE KASZUBY zapraszają dzieci uczące się języka kaszubskiego do udziału w szóstej edycji konkursu plastycznego!

Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocy oraz udanego wypoczynku w rodzinnej atmosferze. 

Stowarzyszenie Trefl Pomorze wraz z klubami Trefl Sopot i Trefl Gdańsk.

Derbowy mecz koszykarzy Trefla Sopot z Asseco Arką Gdynia, był świetną okazją do spotkania partnerów biznesowych Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Przed meczem nasi Członkowie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach marketingu internetowego, które prowadził Piotr Podbielski z Blue Mint Agency. Część networkingowa odbyła się w loży prezydenckiej ERGO ARENY. 

Już piąty rok z rzędu Stowarzyszenie Trefl Pomorze gościć będzie w Przywidzu młodych sportowców z całego kraju i zagranicy. Tegoroczna edycja obozów Players Camp i ObózSiatkarski.pl wyjątkowo odbędzie się w dwóch turnusach. 

To będzie elektryzujący sobotni wieczór w ERGO ARENIE! 3 października o godz. 20:30 do hali na granicy Gdańska i Sopotu przyjedzie najlepsza ekipa minionych rozgrywek – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Naprzeciwko Mariusza Wlazłego, Mateusza Miki oraz Marcina Janusza zobaczymy m. in. Pawła Zatorskiego, Benjamina Toniuttiego, Aleksandra Śliwkę, czy Jakuba Kochanowskiego. Bilety na to hitowe spotkanie są już dostępne na www.gdanskielwy.pl.