Zapraszamy na II edycja Obozu Siatkarskiego

 

Druga edycja Obozu Siatkarskiego już na początku lipca w Przywidzu! Na młodych siatkarzy i siatkarki czeka profesjonalny obóz szkoleniowy oraz wakacyjne atrakcje w sercu Kaszub. 

Obóz Siatkarski to profesjonalnie przygotowany obóz dla młodych siatkarzy i siatkarek, gdzie łączymy ciężkie, specjalistyczne treningi siatkarskie pod okiem czołowych polskich trenerów z dobrą zabawą z siatkówką w tle. Dodatkowo uczestnicy poznają również tajniki przygotowania motorycznego, które jest niezwykle istotne aby dobrze przygotować się do trudów sezonu oraz uniknąć kontuzji, podczas jego trwania.

Każdego dnia mamy dwie sesje treningowe, które poświęcone będą kształtowaniu umiejętności indywidualnych, które są niezwykle istotne podczas meczów. Zadbamy także aby umiejętności indywidualne przełożyć na aspekt drużynowy, dlatego będziemy wspólnie pracować również nad elementami wspólnymi.

Wieczory spędzamy na turniejach „dwójek”, konkursach i meczach wewnętrznych, a także na zajęciach rekreacyjnych, które pozwolą na prawidłową regenerację przed kolejnymi dniami treningowymi.

Dobra pogoda to również czas spędzony nad pobliskim jeziorem, połączony z siatkówką plażową.

W trakcie obozu każdy z uczestników odbędzie także dodatkowe zajęcia z dietetykiem sportowym, który przybliży aspekty prawidłowego żywienia około treningowego i około meczowego. Spotkanie z psycho-motorykiem będzie szansą na poznanie swoich zdolności indywidualnych oraz umiejętności współdziałania w grupie. Każdy uczestnik weźmie także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która zostanie mu udostępniona do własnego użytku.

ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY I CHŁOPAKÓW W WIEKU 10-17 LAT.

Obóz Siatkarski 2019 from Obóz Siatkarski on Vimeo.