Warsztaty internetowych strategii marketingowych dla Członków STP

Derbowy mecz koszykarzy Trefla Sopot z Asseco Arką Gdynia, był świetną okazją do spotkania partnerów biznesowych Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Przed meczem nasi Członkowie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach marketingu internetowego, które prowadził Piotr Podbielski z Blue Mint Agency. Część networkingowa odbyła się w loży prezydenckiej ERGO ARENY. 

Nieprzypadkowa tematyka warsztatów zgromadziła reprezentantów blisko 20 firm partnerskich Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Piotr Podbielski, reprezentujący nową firmę członkowską Stowarzyszenia Blue Mint Agency, przedstawił ciekawy materiał pod tytułem "Skuteczne strategie marketingowe klubów NBA, które sprawdzą się również w Twoim biznesie". Treść dotyczyła bezpośrednio marketingu internetowego, który angażuje nas coraz bardziej w okresie ograniczeń epidemicznych. 

Po warsztatach wszyscy uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami oraz zadać dodatkowe pytania Piotrowi podczas networkingu, który odbywał się w loży prezydenckiej w ERGO ARENIE. Wszystkiemu towarzyszyły emocje związane z derbowym spotkaniem Trefla Sopot z Asseco Arką Gdynia.